Utbildningsledare

Inköp & Supply Management Tommy Porselius tommy.porselius@handelsakademin.se 0720 - 50 37 27 Göteborg och Växjö
Digital Kommunikatör, Frontend och Backend Developer och Anläggningsprojektör Molly Tagesson molly.tagesson@handelsakademin.se 0720 - 50 37 24 Göteborg
Systemutvecklare - Objektorienterad systemutveckling, Objektorienterad programmering med AI kompetens Shahla Yagoutkar shahla.yagoutkar@handelsakademin.se 0720-50 37 26 Göteborg och Malmö
Inköp & Supply Management Camilla Verngren camilla.verngren@handelsakademin.se 0720 50 37 28 Malmö
Paralegal Mia Dahl mia.dahl@handelsakademin.se 0720 50 37 51 Malmö
Inköp & Supply Management och Redovisningsekonom Anki Häggståhl anki.haggstahl@handelsakademin.se 0720-50 37 07 Luleå

Ledning YH

YH-Chef Tommy Porselius tommy.porselius@handelsakademin.se 0720 - 50 37 27

Stöd & Matchning

Ansvarig handledare Sanela Alic sanela.alic@handelsakademin.se 0720 – 50 37 08 Göteborg