Utbildningsledare

Anläggningsingenjör med BIM kompetens och Frontend Developer Molly Tagesson molly.tagesson@handelsakademin.se Göteborg
Inköp & Supply Management Annika Johansson annika.johansson@enjoygroup.se Göteborg
Inköp & Supply Management och Logistics Planner Tommy Porselius tommy.porselius@handelsakademin.se Växjö
Paralegal och Objektorienterad programmering med AI Mia Dahl mia.dahl@handelsakademin.se Malmö
Inköp & Supply Management och Objektorienterad programmering med AI Camilla Verngren camilla.verngren@handelsakademin.se Malmö
Inköp & Supply Management och Byggnadsingenjör digital byggande Anki Häggståhl anki.haggstahl@handelsakademin.se Luleå
Redovisningsekonom med löneadministration Åsa Nilsson asa.nilsson@enjoygroup.se Luleå
Backend Developer Åsa Svensson asa.svensson@enjoygroup.se Göteborg
Ansvarig produktutveckling och Objektorienterad programmering med AI kompetens Stefan Johansson stefan.johansson@enjoygroup.se Malmö
Systemutvecklare - Objektorienterad systemutveckling Zuzana Polievka zuzana.polievka@enjoygroup.se Göteborg

Ledning YH

VVD/ Chef YH Jörgen Bergström jorgen.bergstrom@handelsakademin.se Göteborg

Stöd & Matchning

Handledare och verksamhetsansvarig Sanela Alic sanela.alic@handelsakademin.se 0720 – 50 37 08 Göteborg
Handledare Silvia Pletikosa silvia.pletikosa@handelsakademin.se 0720 – 50 32 17 Göteborg
Handledare Olivera Andersson olivera.andersson@enjoygroup.se xx Göteborg