Utbildningsledare

Inköp & Supply Management och Logistics Planner Tommy Porselius tommy.porselius@handelsakademin.se 0720 - 50 37 27 Göteborg och Växjö
Inköp & Supply Management, Anläggningsingenjör och Frontend Molly Tagesson molly.tagesson@handelsakademin.se 0720 - 50 37 24 Göteborg
Systemutvecklare - Objektorienterad systemutveckling och Backend Shahla Yagoutkar shahla.yagoutkar@handelsakademin.se 0720-50 37 26 Göteborg och Malmö
Inköp & Supply Management och Objektorienterad programmering med AI Camilla Verngren camilla.verngren@handelsakademin.se 0720 50 37 28 Malmö
Paralegal Mia Dahl mia.dahl@handelsakademin.se 0720 50 37 51 Malmö
Inköp & Supply Management, Redovisningsekonom och Byggnadsingenjör Anki Häggståhl anki.haggstahl@handelsakademin.se 0720-50 37 07 Luleå

Ledning YH

YH-Chef Tommy Porselius tommy.porselius@handelsakademin.se 0720 - 50 37 27

Stöd & Matchning

Ansvarig handledare Sanela Alic sanela.alic@handelsakademin.se 0720 – 50 37 08 Göteborg